Hakkımızda


4M Agro; şirketlerimizin 2008 yılından itibaren tarım, tarım kimyasalları, kimyasal hammadde ve kimyasal ürünler de üretim, ithalat, ihracat ve pazarlama faaliyetlerini yürütmekte olduğumuz ticari markamızdır.

4M Agro, tarımsal pazarlama ve bitki besleme ürünlerinin satışı alanında göstermiş olduğu hızlı ilerleme neticesinde; 2009 yılında sektördeki mevcut durum ve tarım teknolojileri alanında dünyadaki mevcut gelişme ve trendleri göz önüne alarak, yoğun AR-GE çalışmaları yaparak, kendi markaları ve kendi ruhsatları ile bitki besleme alanında yatırımlarına başlamış ve ürünlerini Türk Çiftçisinin kullanımına sunmuştur. Özellikle Organomineral gübre ürün grubu ile Türkiye' nin hemen her bölgesinde saha çalışması, tanıtım, fuar, pazarlama faaliyetleri gerçekleştirmiş, bütün bu sürecin sonunda yazılı ve görsel basında da tarımsal üretim ve toprak kalitesini arttırarak geniş yankı uyandıran, Akıllı Gübre® adında yeni nesil kontrollü salınan organomineral gübre ürün gurubunun tarımsal faaliyetlerde girdi olarak kullanılmasını sağlamıştır.

4m Agro 2010 yılında İzmir Kemalpaşa Organize Sanayii bölgesine yapmış olduğu yatırım ile 12000 metrekare kapalı alanda üretim faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Bu tesisimizde Akıllı Gübre®, organik, organomineral ve mineral bitki besleme ürünleri ile organik preperat ve damlama gübre üretimlerini gerçekleştirmekteyiz.

4M Agro 2011 yılında Merkezi Hollanda da bulunan Lacimech Chemical Co. İle üretim, AR-GE ve Know-how konularında işbirliğine girmiştir. Bu işbirliği neticesinde Tarımsal pazarda özel talep gören teknolojik ürünlerin üretimini Lacimech ile beraber gerçekleştirmektedir.

4M Agro; 2011 yılı içinde, Avrupa ve Ortadoğu pazarlarına ürettiği ürünlerinin ihracatını da gerçekleştirmiş bulunmaktadır.

4M Agro, Tarım sektöründe gerçekleştirmiş olduğu Ar-Ge faaliyetleri ile, Üretim, İthalat ve İhracat ile sektörde ihtiyaç duyulan ürünleri, çiftçilerimizin, hızlı, güvenli ve verimli olarak ulaşmasını hedeflemektedir.

AKILLI GÜBRE® 4M AGRO tescilli markasıdır ve üretim teknolojisi tamamıyla firmamıza aittir