iphone5_galaxynote2


4M Kimya olarak, İphone ve Samsung tedarikçileri ile yapmış olduğumuz antlaşmaya göre aşağıda yer alan ürünlerimizden, şartları yerine getirebilen müşteri ve müşteri adaylarımıza orjinal faturalı iphone 5 veya samsung galaxy note 2 hediyedir. Ücretsiz iphone 5 veya ücretsiz Samsung Galaxy Note 2 kampanyalarından faydalanmak için aşağıda yer alan hususları dikkatli okuyarak bizler ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Kampanya kapsamında ki bazı ürünlerimiz;

Yukarıda ki listede yer alan ürünlerimizden 20.000,00TL ve üzeri tutarda sipariş veren kişi ve kurumlar kampanyamızdan faydalanabilir.

Listede ki ürünler haricinde de kampanya kapsamına zaman zaman diğer ürünlerimizde girmektedir,

Ürün bedelleri, başka talep edebileceğiniz ürünler, kampanya şartları, ödeme şartları v.b. konularda ayrıntılı bilgi almak için lütfen 0232 878 53 60 numaralı telefonu arayarak veya kampanya@4magro.com adresine mail atarak bizler ile irtibata geçiniz.
* Kampanya stoklar ile sınırlıdır. Telefon ve mail ile stok kontrolü yapmanız gerekmektedir.
* Kampanyadan aynı kişi yada kurum birden fazla faydalanabilir.
* Ödeme şartları yerine getirildiği zaman hediye tedarik edilecektir.
* Kampanya kapsamında satın alma yapan kurum yada kişi istediği kişiye hediye verdirtebilir.
* Kampanya 28.02.2012 tarihine kadar geçerlidir.
* Müşteriler tarımsal bayi veya toptancı ise, kampanyadan faydalanmak istediği zaman bunu mutlaka belirtmesi gerekmektedir.
* Kampanya kapsamında akıllı telefonların hatları dahil değildir.
* ipone 5 16 Gb lık modelidir.
* iphone 5 ve Samsung Galaxy Note 2 yi internetten inceleyip istenilen rengi talep edilebilir. sipariş sırasında rengin de belirtilmesi gerekmektedir.Bugüne kadar çıkmış akıllı telefonlar içerisinde en gelişmiş iphone ve samsung hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen resimlere tıklayanız...

iphone5_gorsel

samsung_galaxy_goresel